Zyre me qera Tirane

  • 6
  • 24c723ff-c6fe-4f2b-b2de-910336ed04c8
  • 4ce76e96-447f-4f98-8b37-26ade78ead1c
  • 4
  • 2
  • 5
  • 29b97b4a-0244-4da1-bc77-6018d0adeb64
  • 3
  • 5cf8318c-bbd3-4f72-b5df-e86618769fad
  • 1

Me Qera 700€ - Zyra
120 m2 3 Dhoma Gjumi 2 Tualete
 
 Shto tek të preferuarat
Printo

Jepet me qera ,ambjent  zper zyra me siperfaqe 120 m2..Ambjenti ndodhet ne katin e II-te ne nje nga pallatet me cilesore ne qender te Tiranes,i pajisur me ashensor dhe pamje te mrekullueshme nga rruga kryesore.Eshte i organizuar ne; 1 salle mbledhjesh e madhe,2 zyra me hapesire te bolleshme,ambjent ne hyrje per recepsion,dhe 2 tualete.Eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje chiller,internet dhe kamera sigurie.

Prona në harte

Prona të ngjashme