Vile me qera,Kodra e Priftit 500 Euro/Muaj

  • 25276406_10204098390896370_317622201_n
  • 25188432_10204098390816368_1334050540_n

Me Qera 500€ - Rezidenca, Vila
4 Dhoma Gjumi 3 Tualete 2 Garazh
 
 Shto tek të preferuarat
Printo

Vile me basement poshte i cili eshte dhe i banueshem.
Basement 1+1 +tualet.
Kati i I-re ka holl me oxhak ku eshte dhe kuzhina edhe tualet.
Kati II-te ka 3 dhoma gjumi edhe tualet.
Oborri ka dhe vend parkimi per 2 makina dhe i gjelberuar.

Vila ndodhet ne periferi ne nje zone te qete.

+355 69 203 8811: Jepet vetem per te huaj.

Detaje

Prona në harte

Prona të ngjashme