Shitet apartament 2+1 Astir

  • 1532f1aa-77ca-4f4a-aa68-db3da950f253
  • a300ff92-2a11-45ee-95f4-36229dcb5a6a
  • ass
  • b57d0263-4d7a-4602-aee9-2df0316a482a
  • bb7bca65-9450-4a9f-8a1b-88694edddded
  • 67900fb8-9238-4610-9c71-6b2df164ef74
  • d206d909-f442-4fe4-b199-051d7cd5d62e
  • as1

Shitje 70,000€ - Apartment
133 m2 2 Dhoma Gjumi 1 Tualete
 
 Shto tek të preferuarat
Printo

Shitet Apartament 2+1 103 m2 i mobiluar ne menyre bashkekohore,me nje verande 30m katrore,kati i 3-te.Apartamenti ka organizim perfekt,Korridor ,sallon dhe guzhine,dy dhoma gjumi, ballkon dhe nje tualet,i gjithe apartamenti eshte i pajisur  me sistem ngrohje – ftohje.Orientim lindje, vendodhja prane bar Oslo Astir.Me certifikate pronesie.

Prona në harte

Prona të ngjashme