Shitet Apartament 1+1 Vlore

  • a8a5b420-2734-4d58-b587-a31a2e9d3a97
  • 52f2c967-5526-42e1-a0e3-17bbb792acec
  • 58fff627-73b8-443b-943f-f4c12d80b801
  • 6b4667f7-1664-4a8b-9009-2da5c97f3a74
  • 8e86f3a8-444f-4f13-92fe-37f5ec383915
  • 051246d9-c03e-4802-81b1-f0dc970b35c8
  • 60b4e703-9a03-48ab-862c-1be377635cc7
  • 70394d68-b951-4a6c-b936-dd99462f1d21
  • 6a4b1d1d-792c-43e0-9d5b-85bcdd7d3092
  • 230aab90-0b52-4222-b143-7b6162a75ab4

Shitje 67,000€ - Apartment
64 m2 1 Dhoma Gjumi 1 Tualete
 
 Shto tek të preferuarat
Printo

Shitet apartament me siperfaqe 64m2, kati 2 me pamje nga deti, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i organizuar ne nje sallon, guzhine me vete, nje dhome gjumi, korridor dhe tualet. Mundesi parkimi. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me luksoze te zones, me infrastukture te rregullt me te gjitha fasilitetet prane, me certifikate te rregullt pronesie.

Prona në harte

Prona të ngjashme