Me Qera

Rendit nga:  

Zyra me qera

Me Qera
4€ - Zyra

Jepen me qera zyra te ndara ose  open space,ndodhen ne nje qender biznesi buze rruges kryesore,prane mbikalimit te kamzes . Jane me fasade xhami me…

Më shumë detaje
480 m2 8 Dhoma Gjumi

Zyre me qera ne qender Tirane

Me Qera
460€ - Zyra

Zyre me qera ,prane Sheshit Skenderbej, Siperfaqje 115 m2 ne katin 8,me ashensor,dhe pamje fantastike.Zyra eshte e ndare ne 3 ambjente + tualet & ballkon…

Më shumë detaje
86 m2 1 Tualete